Omdat Pascal al enkele weken terug aan het werken is na een revalidatie van ruim 2 maanden vond hij het aangewezen om zichzelf eens te testen met zijn collega WRTers op zijn geliefkoosd parcour richting Gaasbeek. Natuurlijk wou hij eens tonen hoe hij elke dag afziet tijdens de rit van en naar zijn werk maar op veel begrip moest hij niet rekenen. Met een stralende zon, een perfect parcour en veel sfeer in de ploeg waren we vertrokken voor een zomerse rit van ruim 90 kilometers.
De doelstelling van onze ploegleider was heel duidelijk en dat we onze coming man Kris Kiekens afzetten aan de voet van de Schillebeekstraat zodat hij het kon afmaken in de beklimming. Echter was Kris vergeten dat je niet van aan de voet van een beklimming op de kop moet beginnen rijden en ondanks een stevige beklimming en goede benen moest hij de duimen leggen voor Bart Pieters. Onze ploegleider heeft nog wat werk maar als ploeg geloven we erin dat de eerste overwinning voor binnenkort zal zijn. We zien al uit naar de volgende rit!